SPA & SAĞLIK

SPA & SAĞLIK

Spa merkezimizde deneyimli kadromuz gözetiminde, özel cilt bakımları ve sargılamalı vücut bakımları, selülit masajları, taş masajı, aromatik yağ masajı ve çok çeşitli masajlarımız ile şehir stresi ve yorgunluğundan uzaklaşarak gerçek fiziksel ve ruhsal yenilemenizi sağlayabiliriz. Özel hamam, sauna, jakuzi, açık havuz, dinlenme odası, soyunma odası ile VIP Sauna ücretli olarak hizmet vermektedir.

Yüz masajı: Yüz masajı yaşlanma sürecini yavaşlatmak, cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlamak için uygulanan oldukça popüler olan Batılı kozmetik bir tedavidir. Yüz masajı aynı zamanda stres, migren baş ağrıları, adet dönemi öncesi sendrom ve sinüs tıkanıklıklarının hafifletilmesinde kullanılır. Yüz masajı, tam bir masaj seansı, tüm vücut masajının bir bölümü veya yüz tedavisinin bir bölümü olabilir.

Vücut masajı: asaj, hasta veya yorgun bir organın rehabilitasyonu; aynı eski duruma dönmesi için, organizmanın üzerinde oluşturulan mekanik enerjinin derinlerde fizyolojik etkiler oluşturulması esasına dayanan bir terapi şeklidir.


+(90) 242 782 40 40